Porady i inspiracje

Wnętrza w beżu
Wnętrza całe w beżu. Trend sezonu 2020/2021

Beż powraca do naszych wnętrz. Spokojne beżowe aranżacje to nowe przytulne wcielenie minimalizmu. Jak stworzyć nowoczesne wnętrze z beżem w roli głównej? Jakie materiały do niego pasują? Z jakimi kolorami połączyć naturalne odcienie „nude"?

Emilia Branecka - Ledwoń,
drewniana podłoga w mieszkaniu
Drewniana podłoga w domu. Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Zarówno dosłownie, jak i w przenośni podłoga jest podstawą wnętrza. Stanowi bazę dla całej aranżacji i nie tak łatwo ją wymienić. Dlatego wybór podłogi to ważna decyzja. Jak nie pogubić się w bogatej ofercie sklepów i gąszczu inspiracji?

Emilia Branecka - Ledwoń,
Styl kolonialny we wnętrzach

Bardzo lubimy styl kolonialny we wnętrzach, zachwycamy się nim, ale czy wiemy o nim coś więcej? Czym charakteryzują się wnętrza w stylu kolonialnym i skąd ten oryginalny styl wziął się w naszych domach i mieszkaniach?

Anna Lapwing,
Krzesło w salonie
Home staging - na czym polega? Cenne porady

Większość klientów już po przekroczeniu progu mieszkania czuje, czy chciałoby w nim zamieszkać. Pierwsze wrażenie gra kluczową rolę – i to właśnie do niego odwołuje się home staging

Anna Lapwing,
Wnętrze w stylu glamour
Styl glamour - na czym polega?

Jeśli kochasz stare Hollywoodzkie kino, to styl dla ciebie. Styl glamour to przepych i blask rodem z czerwonego dywanu. Jedni kojarzą go z kiczem, inni uwielbiają. Jak urządzić mieszkanie w stylu glamour zachowując elegancję, a zapominając o kiczu?

Anna Lapwing,